سینی

سینی دندان برای قرار دادن یا تسهیل پروتزهای دندانی سفارشی، به عنوان مثال، دندان مصنوعی استفاده می شود. چنین ابزارهایی برای کنترل کل روش قالب گیری در دندانپزشکی ضروری هستند. از تری های دندانی در برداشت به دلایل تشخیصی، پروتز، ارتودنسی، ایمپلنتولوژی و جراحی فک و صورت استفاده می شود. در انواع و طرح های مختلف تولید می شود.

بیشتر بخوانید: اسکراب پزشکی طرح دار

 

ما همچنین سینی های قالب گیری قابل تنظیم را ارائه می دهیم که در الگوهای مختلف از جمله سینی های قالب گیری ، سینی قالب گیری قابل تنظیم جامد، و سینی قالب گیری قابل تنظیم سوراخ دار ارائه می شوند. این به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در روش های مختلف جراحی کمک می کند. علاوه بر این، می توانید مجموعه سینی های تاثیرگذاری را نیز پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: روپوش کلینیک زیبایی

 که برای قرار دادن مواد مناسب در قالب های دندانی سفارشی یا استوک طراحی شده برای قرار دادن تقریباً روی قوس های دندانی استفاده می شود.

این سینی های دندانپزشکی همه کاره از مواد ضد زنگ آلمانی درجه یک ساخته شده است. گان یکبار مصرف بیمارستانی پر کاربرد و همه کاره است میتوانید از آن برای خود و مراجعه کنندگان مورد استفاده قرار دهید.

تمام ابزارهای ضد زنگ با کیفیت بالا پس از استریل کردن قابل استفاده مجدد هستند. مواد ضد زنگ دارای ویژگی های زیر است:

بیشتر بخوانید: خرید کلاه یکبار مصرف آکاردئونی

     مقاومت در برابر خوردگی بالا
•     استحکام کششی بالا
•     دوام و بدنه مقاوم

طیف گسترده ای از سینی های دندانی را همراه با انواع مختلف تولید می کند. ابزارهای دندانپزشکی باورنکردنی ما را با ویژگی های منحصر به فرد امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: ساق دست نایلونی

علاوه بر این، ویژگی‌های استریل‌پذیر ابزار ما یکی از دلایل عمده‌ای است که اکثر ارائه‌دهندگان به ابزارهای جراحی دندان ما متکی هستند. به طور مشابه، سینی های دندانی ما قابل اتوکلاو هستند، می توانند مجددا استفاده شوند و همچنین ماندگاری بالایی دارند